Rychlý kontakt

+420 603 497 524

Rekonstrukce bytového jádra: Jak na to?

Bydlíte v panelovém domě a máte původní dosluhující umakartové bytové jádro? Koupili jste si byt a ještě před nastěhováním si ho chcete změnit k obrazu svému? Máte zděnou koupelnu v bytě či rodinném domku a plánujete změnu? Hledáte někoho, kdo Vám zrekonstruuje byt podle Vašich představ, bez starostí a ve vysoké kvalitě?

Celý proces rekonstrukce bytového jádra, koupelny, nebo celého bytu probíhá v několika krocích, které Vám pro lepší představu přiblížíme.

 

  1. KONTAKT

Pokud tedy hledáte firmu, která by pro Vás rekonstrukci provedla, kontaktujte nás. Můžete nám zavolat na číslo 603 103 354, kontaktovat nás prostřednictvím e-mailu na adrese info@dn-stav.cz nebo můžete využít poptávkový formulář ve spodní části stránky.

 

  1. KONZULTACE

První věc, která každého člověka chystajícího se rekonstruovat svůj byt zajímá, je cena. Pro vypracování cenové nabídky je nutná krátká schůzka se zákazníkem, a to nejlépe přímo na místě plánované rekonstrukce. Pokud kupujete byt a nemáte dosud klíče od bytu, můžeme Vám udělat hrubý cenový odhad po telefonu.

Na schůzce se seznámíme se stávajícím stavem a Vaší představou o nové koupelně. Poskytneme Vám potřebnou technickou pomoc, odborně poradíme a z Vámi formulovaných požadavků navrhneme nejvhodnější řešení. Vždy nasloucháme Vašim přáním, a co možná nejvíce se snažíme zohlednit vaše individuální požadavky. Naším cílem je Vaše spokojenost.

 

  1. NABÍDKA

Na základě získaných informací pak vypracujeme cenovou nabídku. Podle Vašeho přání Vám nabídku buď zašleme e-mailem, anebo doručíme osobně a v klidu probereme a vysvětlíme. Kalkulaci nákladů zpracujeme přehledně a všechny cenové položky našim zákazníkům garantujeme. Kalkulace se po odsouhlasení stává podkladem pro uzavření smlouvy o dílo.

Veškeré práce související s konzultací, cenovou nabídkou a technickou podporou poskytujeme všem zájemcům zcela zdarma a nezávazně. Další kroky budou následovat v případě, že se rozhodnete naši nabídku akceptovat.

 

  1. PŘÍPRAVA REKONSTRUKCE

V případě, že zákazníka naše nabídka zaujala, v průběhu dalších jednání poskytujeme služby vedoucí k doladění zakázky. V této fázi přijde na řadu dotažení detailů plánované rekonstrukce, tak abychom mohli společně podepsat smlouvu o dílo. Součástí tohoto procesu je i bezplatné vyhotovení grafické vizualizace, která Vám usnadní představu o výsledné podobě Vaší koupelny. Pokud má zákazník zájem, pomůžeme i s kombinací a grafickým řešením obkladů a dlažeb. Díky 3D vizualizaci uvidíte Vaši koupelnu ještě před konečným schválením. 

Dohodneme společně způsob výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Naše zákazníky žádným způsobem nelimitujeme v jejich výběru, nabízíme však svou pomoc a na základě našich dřívějších zkušeností Vám můžeme nabídnout výrobky, které máme již vyzkoušené, a u kterých jsme si jisti vlastnostmi, kvalitou a případným servisem. Spolupracujeme s několika koupelnovými studii, ve kterých Vám vybrané výrobky můžeme ukázat, a Vy pak máte možnost si je ještě před koupí vyzkoušet.

Nebráníme se však možnosti, pokud si chce zákazník zařizovací předměty nakoupit a přivést sám a někdy je má již koupené. V takovém případě provedeme práce s Vaším materiálem. Naší zásadou je vycházet vstříc veškerým individuálním potřebám zákazníka.

V případě bourání a vyzdívání bytového jádra zajišťujeme zdarma vypracování projektové dokumentace, statického výpočtu a posudku a dalších dokumentů, které bude vyžadovat vaše družstvo.

 

  1. SMLOUVA A REALIZACE

Veškeré práce jsou u naší firmy objednávány formou smlouvy o dílo, ve které je přesně specifikován garantovaný rozsah a kvalita díla, pevná sjednaná cena, pevný termín zahájení a ukončení díla.

V průběhu prací provádíme kontroly jednotlivých etap přestavby a pořizujeme i fotodokumentaci. Ta Vám pak může posloužit například pro objasnění vedení elektroinstalace, vodoinstalace nebo kanalizace.

Během realizace provádíme průběžnou kontrolu prováděných prací a dbáme na včasnou likvidaci a odvoz vybouraného materiálu a stavebních zbytků na skládku.

Úspěšná rekonstrukce bytového jádra vyžaduje kromě kvalitní realizace stavebních prací také řádně provedené předrealizační kroky a samozřejmě i odborné vedení celé této zakázky od první schůzky až po předání díla.

 

  1. UKONČENÍ A PŘEDÁNÍ DÍLA

Po dokončení rekonstrukce spolu celé dílo bytového jádra projdeme, zkontrolujeme a provedeme jeho předání. Součástí předávacího procesu je kromě sepsání předávacího protokolu také vystavení a předání technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv. Pak už jen zbývá popřát Vám příjemné bydlení a nechat Vás vychutnat si radostné pocity z nové podoby Vašeho bytu.

Máte zájem o přestavbu panelákové koupelny?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá koupelna z fotogalerie, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na renovaci umakartového jádra či zděné koupelny, wc nebo celého bytového jádra.