Rychlý kontakt

+420 603 497 524

Stavební úpravy bytu

Rekonstrukce bytu v panelovém domě
Kompletní přestavba panelákového bytu
Stavební úpravy v rodinném domě

Nabízíme komplexní služby spojené s rekonstrukcí a modernizací interiérů bytů a rodinných domků.

Přebudování bytu po bývalém majiteli

Mnohdy nestačí jen dílčí rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně nebo rekonstrukce bytového jádra.

Jsou situace, kdy je potřeba zrenovovat celý interiér bytu nebo domu. Jedná se nejčastěji o případy, kdy si vlastník koupí nový byt a ještě před nastěhováním si jej hodlá přebudovat k obrazu svému. Není se co divit. Byty po předcházejících nájemnících bývají v dosti zuboženém stavu. Je to jistě rozumnější řešení, než provádět rekonstrukci po etapách již za plného provozu domácnosti.

Změna dispozic současného bytu

V jiných případech se řeší modernizace bytu nebo přestavba staršího rodinného domu z důvodu, kdy stávající provedení nebo dispozice již přestala majitelům vyhovovat. Často vyvstává požadavek na oddělení některých místností, nebo naopak sloučení jiných prostor v jeden celek. Mnohokrát jsme již realizovali různé atypické postupy, kdy byly koupelny a kuchyně různě otočeny či přemístěny.

Limitující je jen umístění instalační šachtice (stoupačky potrubí). Odtud však lze vést vodorovné potrubí prakticky kamkoliv. A tak jsme například novou kuchyni vybudovali v místě stávající ložnice a koupelnu v prostoru bývalé kuchyně.

Přestavba staršího rodinného domku

Pokud se dá takto kouzlit v bytových jednotkách, tak v rodinných domcích je dispozičních variant nepřeberné množství. Celý interiér domu se dá přeměnit k nepoznání. Pokud nemáte jasnou představu, můžeme Vám zajistit služby projektanta a architekta. Pomůžeme Vám s výběrem veškerého vybavení a zařízení od stavebních materiálů až po nábytek.

Rekonstrukce bytu nebo domu od podlahy po strop

Díky širokému záběru našich činností nám můžete rekonstrukci bytu či domu svěřit od začátku až do konce. Během našeho dvacetiletého působení jsme pro své zákazníky zajistili již celou řadu kompletních rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Náš ustálený tým řemeslníků má dlouholetou praxi a dostatečné zkušenosti k tomu, aby zvládl celkovou rekonstrukci od A po Z. Nemusíte shánět firmy a řemeslníky na jednotlivé dílčí etapy. Náš technik zajistí, aby všechny pracovní úkony na sebe navazovaly přesně podle technologického postupu a bez prostojů. Celá rekonstrukce tak může proběhnout v relativně krátkém termínu.

Kromě vybudování koupelen a kuchyní se celková renovace bytu týká především obnovy povrchů stěn a stropů, výměnu podlah, bourání příček a postavení nových, elektroinstalace celého bytu a další.

Níže uvedená nabídka služeb neznamená, že se musí všechny práce provádět. Posoudíme stav a poradíme, co by bylo rozumné udělat. Prosazujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Co všechno děláme?

 • vyklizení bytů včetně likvidace starého vybavení
 • bourání příček a panelů, demontáže podlah, vyřezání dveřních zárubní a podobně
 • řezání železobetonových stěn
 • zhotovení nových rozvodů vody, odpadů a plynu
 • kompletní řešení v oblasti topných
 • rekonstrukce elektroinstalace
 • zednické a obkladačské práce
 • sádrokartonové prvky a podhledy
 • dodávka a odborná montáž sanity
 • dodávka a montáž interiérových dveří
 • malířské a natěračské práce
 • renovace parketových podlah
 • dodávka a montáž veškerých podlahových krytin
 • výroba a montáž kuchyňských linek a nábytku
 • úklidové služby

Jaký je okruh našeho působení?

Rekonstrukce bytů a rodinných domků již naše firma zrealizovala ve městech a obcích Ostrava,Děhylov, Hlučín, Velká Polom, Hrabyně, Vřesina, Ludgeřovice, Šilheřovice, Bohumín, Orlová, Karviná, Stonava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Studénka, Klimkovice.

Vložte důvěru v naši firmu tak, jako mnozí a kontaktujte nás.

Společně proměníme interiér Vašeho bytu či domu v moderní a příjemné bydlení.

Máte zájem o stavební úpravy bytu?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá fotogalerie rekonstrukce bytu, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci bytu.