Rychlý kontakt

+420 603 497 524

Rekonstrukce nebytových prostor

Montáž sádrokartonu
Zednické práce
Elektrorozvody
Montáž podlahových krytin

Stavební práce provádíme na budovách, jako jsou:

Šatny, kabiny a sprchy sportovního areálu, tělocvičny, sportovní haly, multifunkční hřiště, sociální zázemí koupaliště, kuchyňky, šatny, družiny a umývárny v objektech mateřské školy a základní školy, stavební úpravy restauračních zařízení a stravovacích služeb, rekonstrukce sanitárního zařízení hasičské zbrojnice a na služebnách, stavební úpravy obecní knihovny, sociální zařízení kulturního domu a městských knihoven, stavební práce a instalace v učebnách, stavební úpravy v budově radnice, zdravotního střediska, společenského sálu a společenského centra, volnočasového centra pro mládež, domu dětí a mládeže, kulturního centra, obecní úřad, administrativní budova, volnočasové hřiště, rekonstrukce veřejných sportovišť, rekonstrukce zázemí sokolovny, dům se sociálními byty a chráněné bydlení, rekonstrukce koupelen v domě s pečovatelskou službou, hygienické a sociální zázemí pro sportovní a společenský areál.

Zhotovení SDK příček a stropů

Potřebují Vaše kancelářské prostory nebo byt změnu v uspořádání místností? Zamýšlíte odstranění nevhodných příček a jejich posunutí? Chcete rozdělit velkou místnost na dvě menší? Potřebujete provést zateplení studené stěny nebo stropu? Nejlepším řešením je využití sádrokartonu.

Na rozdíl od klasického zdění se jedná o suchou konstrukci, která v poslední době nachází široké uplatnění ve stavebnictví a jeho obliba stále více roste. Jeho lehká konstrukce je výbornou náhradou za Ytong. Práce se sádrokartonem je jednoduchá, rychlá a bez velkých stavebních zásahů v objektu.

Využití sádrokartonu je všestranné. Montáž sádrokartonových příček, předsazených stěn, snížených stropů, polic, soklů, ramp, oblouků a podobně.

Podle účelu se používají desky se zvýšenou akustickou odolností, impregnované proti vodě, žáruvzdorné a další. Obraťte se na nás, poradíme Vám, jaký sádrokarton zvolit, aby odpovídal typu požadované rekonstrukce.

Ve větších prostorách je dobrou alternativou sádrokartonových stropních podhledů také montáž podhledů z minerálních kazet.

Stavební a zednické práce

V mnoha starších objektech jsou stěny a stopy v takovém stavu, že nestačí jen provedení výmalby.

V těchto případech nastupují naší kvalifikovaní a zkušení zedníci, kteří provedou opravu stěn.

Štukování stěn předchází oškrábání staré malby a důkladná penetrace podkladu. Mnohdy je nutná také výztužná vrstva perlinky. Následné zhotovení jemné štukové omítky musí být provedeno velice pečlivě a naši zedníci si na tom dávají obzvlášť záležet.

Po zednících přicházejí malíři, kteří Vám na přání provedou výmalbu stěn a stropů buď na bílo, nebo v jakémkoli barevném odstínu. Výběr je z širokého spektra barev a druhů.

Provádíme také natěračské práce, zejména nátěry dveřních zárubní, trubek, topných těles a podobně.

Častou činností je také zazdívání otvorů, montáž ocelových zárubní, nahazování hrubé vyrovnávací omítky, provádění sanační omítky, různé přizdívky, dozdívky, zahazování drážek a mnoho dalších řemeslných zednických prací.

Bourací práce a likvidace suti

Téměř všechny stavební zakázky začínají bouráním podlah, omítek, zdí, sekáním drážek a prostupů.

Bourací a demoliční práce však provádíme také samostatně. Zajišťujeme přistavení kontejneru a odvoz suti nebo směsného odpadu na skládku.

Podlahářské práce a pokládka podlah

Ve starších domech se obvykle setkáváme s původní dřevěnou podlahou, která je již v naprosto nevyhovujícím stavu. Po odstranění parket a podkladové vrstvy škváry pokládáme nové OSB desky, a to někdy i ve dvou vrstvách.

V některých komerčních objektech nebo v kancelářích je vhodné položení průmyslového koberce, jindy provádíme například pokládku PVC krytiny nebo plovoucí podlahy.

V prostorách chodeb a kuchyněk nejčastěji provádíme pokládku keramické dlažby. Každá podlaha je následně opatřena buď soklem, nebo okrajovými lištami.

Provádíme opravy podlah, betonování, vyrovnávání samonivelační stěrkou a další práce podle aktuálního stavu podkladu a podle potřeby a požadavku investora.

Provádíme také renovaci parket, broušení, lakování a lištování. Vždy je nutné posouzení stavu podlahy, na jehož základě zákazníkovi navrhneme nejrozumnější řešení.

Vodoinstalace, elektroinstalace a revize

Nabízíme kompletní řešení v oblasti otopných systémů. Provádíme nové rozvody topení, montáž topných těles, radiátorů a plynových kotlů včetně odkouření.

Součástí rekonstrukce bývají také elektroinstalační práce a celková výměna rozvodů elektřiny, montáž nových rozvodných skříní, jističů, výměna svítidel, zásuvek, vypínačů atd.

Všechny instalace jsou zakončeny tlakovou zkouškou a výstupní revizí elektřiny a plynu, vypracování a předání revizních zpráv a dokladů o zkouškách.

Zařizovací předměty a doplňky

Závěrečná etapa rekonstrukce zahrnuje montáže sanitárního vybavení a ostatního zařízení. Součástí je rovněž montáž doplňků, svítidel, skříněk a podobně.

Jaká je naše oblast působení?

Rekonstrukce nebytových prostor, veřejných a komerčních objektů:
Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Orlová, Karviná, Bohumín, Hlučín, Opava, Studénka, Bílovec, Klimkovice, Příbor, Brušperk, Krmelín, Paskov, Vratimov, Šenov, Palkovice, Baška, Fryčovice, Staříč, Sviadnov, Stonava, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Petřvald, Rychvald, Ludgeřovice, Markvartovice, Šilheřovice, Děhylov, Hrabyně, Kravaře.

V poptávkovém formuláři se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Máte zájem o rekonstrukci nebytových prostor?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá realizovaná rekonstrukce nebytových prostor, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci nebytových prostor.