Rychlý kontakt

+420 603 497 524

Rekonstrukce koupelny Ostrava

Bydlíte v panelovém domě a máte původní dosluhující bytové jádro? Koupili jste si byt a ještě před nastěhováním si ho chcete změnit k obrazu svému? Máte zděnou koupelnu v bytě či rodinném domku a plánujete změnu? Hledáte někoho, kdo Vám zrekonstruuje byt podle Vašich představ, bez starostí a ve vysoké kvalitě?

Jak postupovat při rekonstrukci

Pokud plánujete rekonstrukci bytového jádra, renovaci koupelny a WC, renovaci kuchyně či předsíně, přečtěte si náš návod, JAK POSTUPOVAT

Chci vědět více

Rekonstrukce bytového jádra z umakartu

Rekonstrukce bytového jádra nabízíme jako komplexní službu. Provedeme kompletní rekonstrukci Vaší staré koupelny a WC a pomůžeme Vám tak zmodernizovat a zútulnit Váš byt.

Chci vědět více

Renovace bytového jádra bez bourání

Nechcete bourat umakartové jádro a přesto mít novou koupelnu? Provádíme renovace umakartových stěn a jejich obložení keramickým obkladem na původní bytové jádro.

Chci vědět více

Rekonstrukce koupelny

V případě zděné koupelny se rekonstrukce koupelny provádí tak, že se osekají stávající obklady a omítka, zdi se vyrovnájí jádrovou omítkou, lepícím tmelem a obloží se keramickým obkladem. Mohou se také měnit dispozice koupelny a WC a vybourat některé příčky.

Chci vědět více

Stavební úpravy bytu

Nabízíme komplexní služby spojené s rekonstrukcí a modernizací interiérů bytů a rodinných domků, rekonstrukce bytu v panelovém domě, kompletní přestavba panelákového bytu, Stavební úpravy v rodinném domě

Chci vědět více

Rekonstrukce kuchyně

Kuchyně na klíč Vám můžeme nabídnout jak v rámci rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce bytu, tak také zcela samostatně. Kuchyni Vám vytvoříme podle Vašich konkrétních představ a požadavků.

Chci vědět více

Rekonstrukce sociálního zařízení

Zabýváme se realizací opravy, stavební úpravy a rekonstrukce sociálního zařízení ve veřejných a komerčních objektech. Své služby můžeme nabídnout zadavatelům ze soukromého i veřejného sektoru.

Chci vědět více

Rekonstrukce nebytových prostor

Potřebují Vaše kancelářské prostory nebo byt změnu v uspořádání místností? Zamýšlíte odstranění nevhodných příček a jejich posunutí? Chcete rozdělit velkou místnost na dvě menší? Potřebujete provést zateplení studené stěny nebo stropu? Nejlepším řešením je využití sádrokartonu.

Chci vědět více

Máte zájem o rekonstrukci bytového jádra?

Pokud Vás zaujala nabídka našich služeb v oblasti rekonstrukce bytových jader, rekonstrukcí kuchyní nebo renovace koupelny nebo některá fotogalerie koupelen, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a připravíme pro Vás nabídku na rekonstrukci koupelny, wc nebo celého bytového jádra.