Rychlý kontakt

+420 603 497 524

O společnosti DN STAV

Firma DN STAV je díky dvěma desetiletím zkušeností spolehlivým partnerem v oblastech rekonstrukce bytového jádra, renovace koupelny, rekonstrukce WC, úprava předsíně, přestavba kuchyně, ale také rekonstrukce celých bytů a rodinných domků.

Působíme v městech a obcích celého Moravskoslezského kraje, především regiony měst Ostrava, Hlučín, Opava, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Orlová a Karviná, ale obrátit se na nás můžete odkudkoli.

Poskytujeme komplexní služby od projektové přípravy a statického posouzení, tvorbu grafických návrhů a 3D vizualizace koupelen, konzultaci při výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, přes samotnou realizaci rekonstrukce až po pravidelný záruční a pozáruční servis.

Náš profesionální tým řemeslníků a projektantů při realizaci rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce koupelen klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí řešení šité na míru dle Vašich přání a požadavků.

Na naše profesionální služby a dlouholeté zkušenosti, se můžete spolehnout stejně jako mnoho našich spokojených zákazníků.

Poradíme Vám s dispozičním řešením a výběrem materiálů a vybavení koupelen a WC. Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.

Máme celou řadu kvalifikovaných řemeslníků, zejména obkladačů, zedníků, podlahářů, instalatérů, elektrikářů, topenářů a dalších profesí.

Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce koupelny zajišťujeme na klíč, a poskytujeme kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce a montáže sádrokartonu.

Po společném výběru a individuální dohodě se zákazníkem zajistíme dodávku obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a veškerého vybavení vaší nové koupelny.

Základní filozofií naší společnosti je dialog otevřený přáním zákazníka a práce odvedená kvalitně a včas k jeho naprosté spokojenosti.

K realizaci projektů je Vám k dispozici jak rozsáhlá nabídka řešení koupelny na míru, tak zázemí pro individuální řešení zohledňující jedinečné estetické a praktické požadavky.

Potěší nás, budeme-li Vás moci přesvědčit o našich kvalitách.

Naše fotogalerie koupelen obsahuje mnoho inspirace, která Vám pomůže s představami o krásné nové koupelně.

DN STAV

TRADICE od roku 1998.

Máte zájem o rekonstrukci koupelny?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá fotogalerie koupelen, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci koupelny, wc nebo celého bytového jádra.