Rychlý kontakt

+420 603 497 524

Rekonstrukce sociálního zařízení

Stavební úpravy hygienického zařízení
Vybudování sociálního zázemí
Rekonstrukce sprch a umýváren

Zabýváme se realizací opravy, stavební úpravy a rekonstrukce sociálního zařízení ve veřejných a komerčních objektech. Své služby můžeme nabídnout zadavatelům ze soukromého i veřejného sektoru. Máme za sebou celou řadu úspěšně dokončených prací, o čemž svědčí naše reference.

Orientujeme se převážně na stavební úpravy hygienického zařízení ve školách a školkách, vybudování hygienického zázemí pro zaměstnance, rekonstrukce sprch a umýváren ve sportovních objektech a podobné činnosti.

Náš tým špičkových odborníků s dlouholetou praxí a zkušenostmi zvládne takové rekonstrukce v prvotřídní kvalitě a dohodnutém termínu. Všichni pracovníci naší firmy jsou řádně proškoleni a dodržují všechny platné předpisy a normy.

Vedle rekonstrukce bytového jádra, renovace bytového jádra a rekonstrukce koupelny patří také rekonstrukce sociálního zázemí do našeho portfolia služeb. Díky tomu, že party řemeslníků naší firmy pracují na koupelnách společně po mnoho let, umí zedníci, obkladači, instalatéři, topenáři, elektrikáři, podlaháři, stolaři a další dobře spolupracovat a koordinovat své činnosti pro zdárné splnění díla.

Realizujeme stavební úpravy prostor pro osobní hygienu. Kromě rekonstrukce koupelen a umýváren opravujeme také místnosti WC, kuchyní, šaten a příslušenství sociálních zařízení.

Na jaké typy rekonstrukcí se hlavně zaměřujeme?

Provádíme stavební úpravy sociálního zázemí, realizace nových sociálních zařízení a umístění kuchyňky v přilehlém prostoru.

Vybudujeme nové umývárny a WC pro děti v mateřských školkách, současně zhotovíme nové WC pro dospělé a rekonstrukci sprch. Součástí je výměna rozvodů vody a kanalizace, instalace nových otopných těles, položení nových dlažeb a obkladů a vybudování odvětrávání.

V rámci stavebních úprav ve školských objektech se dále zaměřujeme na výměnu stoupaček, opravu zdravotechniky, elektroinstalační, topenářské a truhlářské práce. Realizace prací také zahrnuje provedení oprav podlah a dveří a výměnu podlahové krytiny včetně pokládky PVC v chodbách a kuchyňkách.

V některých případech se provádí oprava velkokapacitní kuchyně a menších výdejových kuchyněk.

Jindy je zapotřebí provést kompletní rekonstrukci školní jídelny nebo třeba skladových prostor.

Jindy je zase požadavkem zadavatele zhotovení bezbariérového WC a zdravotechnická instalace pro imobilní osoby, dodání a montáž instalací vodovodů, kanalizací a topení.

Zřízení hygienického zázemí rovněž obnáší provedení maleb a nátěrů, opravu betonových podlah a omítek na chodbě a v předsíňce. Stavební práce v interiéru někdy zahrnují také bourání dělících příček, výstavbu nových a zhotovení stropů ze sádrokartonu nebo minerálních kazet.

Interiérové úpravy a kompletní rekonstrukce sanitárních prostor se provádí také například na sportovištích, v restauračních a jiných zařízeních.

Opravu sociálních zařízení provádíme například v těchto objektech:

Rekonstrukce prostor WC v restauračních zařízeních, oprava toalet pohostinství, rekonstrukce zázemí sokolovny, kuchyňky, šatny, družiny, chodby a umývárny v objektech mateřské školy a základní školy, kabiny a sprchy sportovního areálu, hygienické zázemí šaten tělocvičny, sportovní haly, multifunkční hřiště, sociální zázemí koupaliště, volnočasového hřiště, rekonstrukce veřejných sportovišť, rekonstrukce sanitárního zařízení hasičské zbrojnice a na služebnách, stavební úpravy a přestavba WC obecní knihovny, vybudování sociálního zařízení kulturního domu a městských knihoven, stavební úpravy v budově radnice, zdravotního střediska, společenského sálu a společenského centra, volnočasového centra pro mládež, domu dětí a mládeže, kulturního centra, obecního úřadu, administrativní budovy, dům se sociálními byty a chráněné bydlení, rekonstrukce koupelen v domě s pečovatelskou službou, hygienické a sociální zázemí pro sportovní a společenský areál.

Příklady realizovaných zakázek:

Naše reference obsahují několik konkrétních zakázek z oblasti rekonstrukce sociálního zařízení, vybudování nových sprch a WC, rekonstrukce koupelen a další.

Města a obce kde pracujeme:

Rekonstrukce sociálního zařízení Ostrava, Bohumín, Hlučín, Opava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Orlová, Stonava, Karviná, Studénka, Bílovec, Klimkovice, Příbor, Krmelín, Brušperk, Stará Ves nad Ondřejnicí, Vratimov, Paskov, Řepiště, Žabeň, Šenov, Baška, Palkovice, Metylovice, Pržno, Fryčovice, Sviadnov, Staříč, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Rychvald, Petřvald, Ludgeřovice, Děhylov, Markvartovice, Šilheřovice, Kravaře, Hrabyně, Vřesina.

V uvedených městech a obcích i na dalších místech po celém Moravskoslezském kraji provádíme opravy sociálních zařízení, umýváren, koupelen a další související stavební úpravy.

Plánujete opravu sociálního zařízení? Prosím vyplňte nezávazně jednoduchý poptávkový formulář.

Máte zájem o rekonstrukci sociálního zařízení?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb nebo některá fotogalerie, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a zašleme nabídku na rekonstrukci sociálního zařízení.